AKA-ODSZKODOWANIA - POZNAJ NAS

Dodane: Niedziela, 22 Kwiecień, 2018  13:08
  • Telefon: 669194734
  • Lokalizacja: Turek
  • Kategoria: Usługi i firmy / Usługi prawne i księgowe

Opis oferty:

O NAS

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszych usług. Porady prawne są bezpłatne.

Firma AKA DOCHODZENIE ODSZKODOWAŃ to zespół ludzi posiadający wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie likwidacji szkód oraz dysponujący rozległą wiedzą z zakresu obowiązujących przepisów prawa oraz aktualnego orzecznictwa sądowego. Pomoc naszych prawników, lekarzy, rzeczoznawców oraz biegłych z zakresu rekonstrukcji wypadku gwarantuje kompleksową obsługę szkody i uzyskanie satysfakcjonujących odszkodowań i świadczeń.

Kontakt Tel. 669194734
Nasza strona internetowa www.aka-odszkodowania.pl

Odszkodowanie jest świadczeniem jakie należy się poszkodowanemu za wyrządzenie szkody od innego podmiotu, który tą szkodę wyrządził lub ponosi za nią odpowiedzialność.

ODSZKODOWANIE ZANIŻONO lub ODMÓWIONO TOBIE WYPŁATY ZGŁOŚ!!

POMAGAMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

Zaufaj profesjonalistom
Bez ryzyka, bez opłat , przy minimum formalności!

ODMÓWIONO TOBIE WYPŁATY ODSZKODOWANIA LUB WYPŁACONO ZBYT NISKIE !! ZGŁOŚ SIĘ DO NAS.DOKUMENTACJĘ ODSZKODOWAWCZĄ I DECYZJE TOWARZYSTWA UBEZPIECZENIOWEGO ANALIZUJEMY BEZ OPŁAT I ZOBOWIĄZANIA DO WSPÓŁPRACY Z NAMI- sprawdzamy do 16 lat w s t e c z!!!. Nasza MARŻA od 15%BRUTTO. ŚRODKI FINANSOWE OD UBEZPIECZYCIELA TRAFIAJĄ BEZPOŚREDNIO NA TWOJE KONTO I TY PŁACISZ NAM. WYPŁACAMY ZALICZKI. ADWOKAT W SPRAWACH KARNOODSZKODOWAWCZYCH G R A T I S..POKRYWAMY PEŁNE KOSZTY SĄDOWE. ..ZA .WYPADKI ŚMIERTELNE UZYSKUJEMY ODSZKODOWANIA DO 20 LAT WSTECZ.. ODKUPUJEMY SZKODY-CAŁKOWITE,CZĘŚCIOWE- Z OC/AC - do 3 lat WSTECZ.

Jesteśmy jedną z najdłużej działających firm odszkodowawczych na rynku; zaufała nam duża rzesza klientów. Cechuje nas profesjonalizm i wysoka skuteczność. Zespół naszych prawników jest do Państwa dyspozycji od momentu zgłoszenia szkody aż do uzyskania satysfakcjonującego odszkodowania.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA
Paweł
Na Lento.pl od 20 sie 2016
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie